Logo
Volejbola noteikumi

Kā jūs zināt, volejbols, sporta veids, kas ir tikpat populārs kā basketbols, ir spēle ar ļoti sarežģītiem noteikumiem. Šajā rakstā mēs jums izskaidrosim dažus volejbola noteikumus. Šie noteikumi ir;

-Volejbola bumbas apkārtmēram jābūt 65 cm un svaram 260-280 g.
- Volejbols, kuru var spēlēt iekštelpās un āra zonās, ir atdalīts ar 9x18 laukumu un šķērsenisko līniju, un tiek noteiktas komandas un šīs zonas, kas mainīsies katrā setā.
-Spēles laikā spēlētāji nevar šķērsot pretinieka laukumu, tas ir, uz šīs līnijas otru pusi.
-Tieši virs vidējās līnijas ir tīkls. Papildus tam, ka šim tīklam jābūt izstieptam, tam ir jābūt 243 cm augstam vīriešiem un 224 cm sievietēm.
-Augums regulējams gan parastajām sacensībām, gan arī junioriem vai tiem, kam jāspēlē ar zemāku tīklu
-Abu puslaukumu aizmugures līniju labās trešdaļas aizmugure tiek saukta par servēšanas sadaļu, un spēlētāji apkalpo no šīs sadaļas.
-Izmantojamais pakalpojums tiek izmantots vai nu šajā zonā, vai ārpus tās.
-Slēgtās zonas augstumam jābūt vismaz 7,8 metriem.
-Katrai komandai jādodas laukumā ar 6 spēlētājiem.
-Trīs no spēlētājiem atrodas priekšplānā tuvu tīklam, bet pārējie trīs atrodas tīkla tālākajā malā ar aizsardzības uzdevumu.
-Spēle sākas, apkalpojošajai komandai izmantojot pakalpojumu.
-Izmantojamo pakalpojumu var izmantot ar plaukstu, dūri vai roku.
-Pretinieku komandai ir jānosūta ienākošā bumba pretējā laukumā ar ne vairāk kā trīs sitieniem.
- Kamēr bumba ir spēlē, spēlētāji nedrīkst turēt bumbu vai pieskarties tai divreiz.
-Bumba nedrīkst pieskarties zemei, un spēlētāji nedrīkst pieskarties bumbai ar gurnu apakšējo daļu.
-Spēli spēlē ne vairāk kā 5 setos. Setus uzvar komanda, kura pirmā sasniedz 25 punktus.
- Kad komanda uzvar 3 setos, spēle ir beigusies.

Kā salīdzināt cenas?

Liekļu salīdzināšanas pamatloģika ir atrast koeficientus dažādās likmju vietnēs un izspēlēt savu prognozi ar visaugstākajām izredzēm. Šim nolūkam būtu bezjēdzīgi izmantot parastu, likumīgu prasību, jo zemākās likmes prasījumu likmju tirgū ir tās, kuras publicē Turcijas robežās esošā prasību kompānija. Sistēma, kurā ir visgrūtāk nopelnīt naudu, ir šī Turcijas juridiskā prasība. Jo ir 3 sērkociņu limits. Tomēr, uzsākot izredžu salīdzināšanas biznesu, jums tiks piedāvātas visaugstākās izredzes. Lai gan šim nolūkam ir sagatavotas daudzas ārvalstu nacionālas vietnes, ir arī daudzas Turcijas vietas. Ja ar šo skaidrojumu kaut kas nav ienācis prātā, pastiprināsim manis teikto ar piemēru. Vispirms izdomāsim spēli;
Fenerbahče – Bešiktaš, šīs spēles koeficients ir 1,80 – 3,10 – 3,10 juridiskajā prasībā.
Ja ievadāt likmju salīdzināšanas vietni, ir normāli, ja redzat zemāk redzamo tabulu.
Spēle Fenerbahce – Bešiktaš
Betboo 2.10 – 4.60 – 3.00
Pt.00 – p.80 – 4.00
Superbahis 3.00 – 2.50 – 2.80

Dažādas likmes, piemēram,

, var atšķirties, jo tās ir likmes, ko nosaka derību vietnes analītiķi. Tagad, ja esat sapratis, ko es gribu teikt, pāriesim pie ienākumu aprēķināšanas. Tomēr parādīsies pārsteidzoši skaitļi.
Piemēram, mēs iemaksājām Fenerbahče uzvarētājam 1000 TL no juridiskās prasības. Mēs arī iemaksājām 1000 TL no augstākās likmes derību vietnes. Mača rezultātā par mača uzvarētāju kļuva Fenerbahče. Ja mēs būtu spēlējuši legāli, mēs būtu laimējuši 1800 TL, un, ja mēs būtu spēlējuši to pašu maču tajā pašā prognožu vietnē, atdeve būtu 3000 TL ar 1200 TL vairāk. Tāpēc izredžu salīdzināšana ir atslēga, lai piekļūtu lielākam laimestam, ja derībās plānojat spēlēt pīķi. Turklāt daudzas vietnes piedāvā jums šo pakalpojumu. Apskatiet izredzes, reiziniet savu laimestu.

dzīvās derības superbahis Kas ir kombinētā likme? Centrālā derību sistēma pašlaik nepieņem kuponus bet skatīties maču mariobet bet viens skābs tūrisms pārspēj bet tv neieslēdzas dūmu bet pieteikšanās skaties hill bet tv jonja bet supertotobet pieteikšanās Vietnes, kas sniedz izmēģinājuma bonusus tv iddaci tv labs cilvēks