Logo
Si të tërhiqni para nga Tempobet?

Si të tërhiqni para nga Tempobet?

Siç e dini, tempobet është ndër liderët në faqet ilegale të basteve, domethënë në faqet e basteve jashtë vendit. Fakti që pagesat dorëzohen shumë shpejt, që jepet një sasi e caktuar besimi gjatë kryerjes së pagesës dhe që ka shumë opsione në lojërat e basteve e çon temobetin në krye. Megjithatë, arsyeja pse tempobet është kaq e famshme është se bilanci juaj mund të tërhiqet shumë shpejt në një kartë krediti, llogari bankare ose një kartë virtuale. Duke mbështetur shumë karta virtuale dhe pothuajse të gjitha bankat, tempobet po rritet me shpejtësi në fushën e basteve. Bankat që ajo mbështet nuk mbarojnë me numërim, por mbështet edhe degët celulare të bankave. Edhe pse Astropay mbështet kompani të njohura si neteller, ukash, ecopayz për depozitimin e parave, vetëm sistemet neteller ose ecopayz janë aktive si kuleta elektronike për tërheqje. Ne e dimë se biznesi i portofolit elektronik është shumë i ndërlikuar dhe ka shumë kode sigurie dhe të tilla. Megjithatë, tempobet e ka bërë shumë të lehtë këtë situatë si me shpjegimet që ka bërë në faqen e tij ashtu edhe me ndërfaqen e tij miqësore për përdoruesit. Megjithatë, fakti që tërheqjet janë të lehta nuk duhet t'ju shkaktojë dyshime për sigurinë. Tempobet është një faqe bastesh e nivelit shumë të lartë për sa i përket sigurisë.Kufijtë e tërheqjesTani, le t'i tërheqim paratë tona në gjendjen e Tempobet në llogarinë tonë bankare ose në portofolin elektronik. Tempobet është shumë i shpejtë në këtë fushë, do të kuptoni se çfarë dua të them me informacionin dhe intervalet kohore që do t'ju jap tani. Para së gjithash, le të hyjmë në çështjen e tërheqjes së parave me neteller;Nëse do të tërhiqni para me neteller nga opsionet e e-portofolit, shuma që do të tërhiqni duhet të jetë së paku 100 dhe maksimumi 1000 TL. Tarifa do të dërgohet në llogarinë tuaj nga 1 deri në 24 orë.Nëse do të merrni pagesën me një llogari bankare, kjo kohë përpunimi varion nga 1 deri në 3 ditë. Shuma që mund të tërhiqni brenda kufijve të transfertave ndërkombëtare duhet të jetë maksimumi 3000 TL dhe shuma që do të tërhiqni si kufi tempobet duhet të jetë së paku 100 TL.Kartë Krediti TempobetSiç e dini, Tembobet është një kompani bastesh e regjistruar ilegalisht jashtë vendit në popull, e cila është e njohur në fushën e basteve dhe e bën shumë mirë punën e saj. Kërkesa e vetme për t'u bërë anëtar i Tempobet është që të jeni mbi 18 vjeç dhe të keni një kartë krediti. Por jo vetëm një kartë krediti, por edhe një llogari bankare apo një kartë virtuale funksionon. Paratë tuaja transferohen në bilancin tuaj me sigurinë e Tempobet dhe kjo ju lejon të tërheqni pagat që fitoni në lojërat e basteve që luani në mënyrë të besueshme në llogarinë tuaj bankare, kartën e kreditit ose një kartë virtuale. Tempobet mbështet të gjitha kartat e kreditit si një kartë krediti. Edhe pse paratë mund të depozitohen me shumë karta virtuale si një kartë virtuale, vetëm neteller dhe ukash mund të tërhiqen. Epo, tani mund të më pyesni, pse është tempobet?Pse Tempobet?Sepse tempobet është nga të paktat kompani bastesh që nuk kam ndeshur asnjë ankesë pavarësisht se e bëj këtë punë prej vitesh. Meqenëse ato janë të besueshme, është shumë e lehtë të ruani kartën e kreditit që dëshironi në tempobet. Shkruani numrin dhe kodin e sigurisë së kartës së kreditit që dëshironi, por mbani mend se pronari i kartës së kreditit dhe pronari i llogarisë Tempobet duhet të jenë i njëjti person në mënyrë që të kurseni këtë kartë krediti dhe të transferoni para. Pjesa tjetër është shumë e lehtë. Megjithatë, ju mund të depozitoni një maksimum prej 3000 TL kur depozitoni në tempobet. Për shkak se Tempobet nuk është një kompani turke, llogaria e saj bankare është gjithashtu një bankë e huaj. Për EFT-të ndërkombëtare, kufiri maksimal i transferimit të parave është 3000 TL. Dhe nëse do të filloni biznesin e tërheqjes së parave, më lejoni të flas për këtë pak. Ka shumë metoda të tërheqjes në dispozicion në Tempobet. Edhe nëse ka kuletat elektronike më të shpejta, nëse tërhiqni para me kartë krediti, ato do të depozitohen në llogarinë tuaj brenda 1-3 ditëve të punës. Mund të tërhiqni minimumi 100 dhe maksimumi 3000 TL.
parashikimet live të basteve në Twitter ndeshje e drejtpërdrejtë e faqes së basteve argjentina primera b bast basketboll i shkëmbimit botëror të basteve Nëse bëhet fjalë për atdheun, pjesa tjetër janë vetëm detaje, kujt i thotë? Türkiye e baste sportive shikoni ndeshjen e drejtpërdrejtë të basteve bast safir sportiv i këmbës shiko tv bet në HD bast pule zimbabet twitter ortakbet twitter Winxbet tv bonus cratosslot bonus aziatik