Logo
Jojoba

Jojoba

Rreth Jojobet

Sajti i basteve Jojobet është një faqe që pranon anëtarë nga Turqia. Licenca Jojobet është e regjistruar me E Gambling Montenegro d.o.o dhe numrin serik AA 001588. Të gjitha aktivitetet në sit kryhen në këtë mënyrë. Kur hulumtojmë për Jojobet, shohim se infrastruktura e faqes ofrohet nga Sbtech. Odeonbet dhe Betfinal janë ndër faqet që ofrojnë infrastrukturë dhe shërbejnë në Turqi nga Sbtech.

Baste sportive dhe drejtpërdrejt

Jojobet deklaron se jep shanset më të larta sipas informacionit në seksionin Rreth nesh rreth basteve live. Duke parë kuotat e basteve Jojobet, shihet se koeficientet janë në nivel normal. Gjatë ditës, opsionet e basteve të drejtpërdrejta ofrohen gjerësisht në sajt.

Seksione të tjera

Në pjesë të tjera të faqes, ka Virtual Sports, Casino dhe Live Casino. Ka shumë menu të tilla si lojëra me slot 3D, Ruletë, Jackpot, lojëra video Slot, lojëra me letra dhe lojëra tavoline. Është e mundur të luash Baccarat, Blackjack dhe Ruletë në Kazino Live.

Depozitim dhe tërheqje

Metodat e depozitimit të faqes së basteve Jojobet përfshijnë; Transfertat bankare, BitCoin, CepBank, NETELLER, Ukash, ecoPayz dhe TLnakit janë në dispozicion. Kufijtë më të ulët dhe të sipërm të përcaktuar për këto janë përcaktuar si 20 TL për Transfertat Bankare, 20 TL për CepBank, 10 Euro për Neteller, 10 Euro për Ukash, 20 TL për ecoPayz dhe TLnakit. Metodat e tërheqjes së faqes së basteve Jojobet mund të ofrohen gjithashtu përmes këtyre kanaleve. Shpejtësia e tërheqjes varion nga 1 minutë deri në 30 minuta, në varësi të metodës së preferuar.

Bonus

Jojobet ofron 100% bonus mirëseardhjeje për anëtarët e saj si bonus. Për të marrë këtë bonus, i cili quhet bonusi i parë i regjistrimit, është e nevojshme të jeni anëtar i faqes dhe të bëni depozitën e parë. Bonusi jepet deri në 200 TL dhe transferohet në llogaritë duke përdorur kodin jojo. Të gjitha kanalet e depozitave janë të vlefshme përveç TLnakit. Depozita e parë duhet të vihet një herë me koeficient 1.80.
Bonuse të tjera janë;

  • %10 Bonus Cep Bank
  • 20% Bonus CepBank të premten

Shërbimi i klientit

Shërbimi i klientit Jojobet ofron mbështetje të drejtpërdrejtë 24/7. Adresa e emailit është [email protected]. Ekziston një zonë e drejtpërdrejtë e mbështetjes në faqen kryesore të sajtit dhe mund të lidheni me sistemin duke futur informacionin e përdoruesit.

Adresa e hyrjes në Jojobet

Pak kohë pasi u hap Jojobet.com, qasja nga Turqia u bllokua. Pas bllokimit të jojobet1.com më 23 gusht, faqja u zhvendos në adresën e re jojobet2.com nga kompania. Aktualisht, faqja mund të aksesohet pa asnjë problem përmes jojobet2.com. Klikoni këtu për adresën aktuale të Jojobet.

Përfundim i përgjithshëm

Sajti në përgjithësi funksionon në harmoni dhe është projektuar në mënyrë sistematike. Shpjegimet e nevojshme janë përfshirë në seksionin Rreth nesh. Për më tepër, mënyrat e depozitimit dhe tërheqjes u paraqiten anëtarëve në detaje. Kur u bë një studim për ankesën e Jojobet, nuk u gjetën të dhëna pozitive apo negative, sepse nuk përdoret ende gjerësisht në Turqi. Vlen të përmendet se nuk ka shumë larmi bonusesh dhe promovimesh në faqe. Përveç kësaj, mendimet e njerëzve që janë anëtarë të faqes dhe paratë e depozituara do të jenë të rëndësishme për sa i përket besueshmërisë.

rezultatet e ndeshjes janë të qarta bast një deri në një mijë kompania më e mirë e basteve Cili është faqja më e mirë e basteve live? Faqja që bast në të gjitha ligat baste live online bast për të shikoni Bein Sport tv drejtpërdrejt sulltanbet onwin twitter vdcasinoguncel twitter tv pinup televizor rosë bonus për bastet e muskujve identifikimi aktual i vbet