Logo
Јојоба

Јојоба

За Jojobet

Обложувалницата Jojobet е страница која прифаќа членови од Турција. Jojobet лиценцата е регистрирана со E Gambling Montenegro d.o.o и сериски број AA 001588. Сите активности на страницата се спроведуваат на овој начин. Кога истражуваме за Jojobet, гледаме дека инфраструктурата на страницата е обезбедена од Sbtech. Odeonbet и Betfinal се меѓу локациите што обезбедуваат инфраструктура и служат во Турција од Sbtech.

Спорт и обложување во живо

Jojobet наведува дека дава најголеми коефициенти според информациите во делот за нас за обложување во живо. Гледајќи ги коефициентите за обложување на Jojobet, се гледа дека коефициентите се на нормално ниво. Во текот на денот, опциите за обложување во живо се широко понудени на страницата.

Други секции

Во другите делови на страницата, има Виртуелни спортови, Казино и Казино во живо. Има многу менија како што се 3D слот игри, Рулет, Джакпот, Игри со видео слот, Игри со карти и игри на маса. Можно е да се игра Бакара, Блек Џек и Рулет во Казиното во живо.

Депозит и повлекување

Методите за депонирање на обложувалниците на Jojobet вклучуваат; Достапни се банкарски трансфер, BitCoin, CepBank, NETELLER, Ukash, ecoPayz и TLnakit. Најниската и горната граница утврдена за нив се 20 TL за банкарски трансфери, 20 TL за CepBank, 10 евра за Neteller, 10 евра за Ukash, 20 TL за ecoPayz и TLnakit. Преку овие канали може да се обезбедат и методи за повлекување на обложувалниците на Jojobet. Брзината на повлекување варира помеѓу 1 минута и 30 минути, во зависност од претпочитаниот метод.

Бонус

Jojobet нуди 100% бонус за добредојде на своите членови како бонус. За да го добиете овој бонус, кој се нарекува прв бонус за пријавување, потребно е да бидете член на страницата и да го направите првиот депозит. Бонусот се дава до 200 TL и се префрла на сметките користејќи го кодот jojo. Сите канали за депозит се валидни освен TLnakit. Првиот депозит мора да се обложи еднаш со коефициент од 1,80.
Други бонуси се:

  • %10 Бонус на Cep Bank
  • 20% CepBank бонус во петок

Услуга за клиенти

Услугата за корисници на Jojobet обезбедува поддршка во живо 24/7. Адресата за е-пошта е [email protected]. Има област за поддршка во живо на главната страница на страницата и можете да се поврзете со системот со внесување информации за корисникот.

Адреса за најавување на Jojobet

Кратко време по отворањето на Jojobet.com, пристапот од Турција беше блокиран. По блокирањето на jojobet1.com на 23 август, страницата беше преместена на новата адреса jojobet2.com од страна на компанијата. Во моментов, на страницата може да се пристапи без никакви проблеми преку jojobet2.com. Кликнете овде за тековната адреса на Jojobet.

Целокупен заклучок

Сајтот генерално работи во хармонија и е систематски дизајниран. Потребните објаснувања се вклучени во делот За нас. Дополнително, на членовите детално им се презентираат начините на депонирање и повлекување. Кога беше спроведена студија за поплаката на Jojobet, не беа пронајдени позитивни или негативни податоци бидејќи сè уште не е широко користен во Турција. Вреди да се одбележи дека нема многу разновидност на бонуси и промоции на страницата. Освен ова, мислењата на луѓето кои се членови на страницата и депонирани пари ќе бидат важни во однос на доверливоста.

обложување ТВ натпревар во живо чудно обложување обложување со заговор тигар залог спортото предвидување обложување vavoo обложување кошница за обложување Нора се обложи облог за обука за поддршка во живо Мариобет нов влез бетпарк твитер Авивабет Твитер Полобет ТВ пински тековен влез vakko тековно најавување