Logo
Rregullat e tërheqjes së Tempobet

Rregullat e tërheqjes së Tempobet

Tempobet është një kompani bastesh në internet që ekziston prej vitesh dhe është kompetente. Padyshim që është besimi që ka dhënë dhe fushatat që ka bërë me këtë besim që e ka sjellë ritmin deri më sot. Para së gjithash, do të doja të flisja për këto fushata dhe opsione bastesh. Tempobet.com është faqja e parë që hapi kazinonë e parë të drejtpërdrejtë si një kazino live dhe luajti lojëra virtuale lotarie të ngjashme me llotarinë në internet. Ajo që e bën tempobet tërheqës është se ju kthen gjysmën e parave që keni humbur në disa lojëra. Gjysma e të gjitha basteve të bëra me këtë sistem ju rimbursohen. Nëse nuk keni ende një llogari tempobet dhe jeni mbi moshën 18 vjeç, mjafton të hyni në faqen e internetit dhe të bëheni anëtar i tempobet. Më pas, me një llogari bankare, kartë krediti ose një portofol elektronik, ju dërgoni shumën që dëshironi të plotësoni në llogarinë tuaj tempobet në një mënyrë shumë të thjeshtë dhe të besueshme. Le të themi se i keni ngarkuar paratë tuaja në bilancin tuaj tempobet dhe keni vënë një bast me këto para dhe keni dyfishuar paratë tuaja. Por a është aq e lehtë sa depozitimi i parave në kartën tuaj të kreditit ose llogaria bankare apo tërheqja e tyre në portofolin tuaj elektronik? A është e sigurt faza e tërheqjes? Çfarë masash sigurie ka? Tani le të flasim për to.

Si të tërhiqni para me Tempobet

Gjëja e parë që duhet të dini për të tërhequr para nga llogaria juaj Tempobet është se llogaria Tempobet dhe llogaria bankare duhet të jenë në emër të të njëjtit person. Me fjalë të tjera, ju nuk mund të tërhiqni para në llogarinë bankare ose kartën e kreditit të mikut ose anëtarit të familjes tuaj me llogarinë tuaj. Ekziston edhe një kunj tërheqjeje. Këtë pin e vendosni vetë në cilësimet e llogarisë përpara se të tërhiqni paratë dhe duhet ta vendosni këtë pin të tërheqjes sa herë që tërhiqni para. Arsyeja për këtë është se edhe nëse llogaria juaj është vjedhur, paratë në të nuk mund të tërhiqen.

Tempobet Roulette

Tempobet është një faqe ndërkombëtare bastesh në internet që ka bërë emër në tregun e basteve dhe është e famshme në botë. Edhe pse futbolli është loja më e luajtur në Tempobet, siç e dini dhe mund ta merrni me mend, gradualisht ia lë vendin ruletës. Në kundërshtim me besimin popullor, është shumë e lehtë të hapësh një llogari bastesh në faqen tempobet, e cila ka më shumë se 50 milionë vizitorë në ditë. Le të flasim fillimisht se si të hapim një llogari, dhe më pas mund të kalojmë te rregullat e ruletit dhe si luhet. Gjithçka që ju nevojitet për të hapur një llogari në Betbet është të jeni 18 vjeç dhe të keni një kartë krediti, llogari bankare ose një portofol elektronik. Pasi të keni futur të gjitha informacionet tuaja, ju hyni në faqe dhe ngarkoni bilancin tuaj tempobet me llogarinë që dëshironi. Procesi është kaq i thjeshtë. Me këto para, ju mund të bastni në shumë opsione bastesh si ruletë, llotari, futboll ose basketboll. Megjithatë, në këtë artikull, ne do të flasim vetëm për mënyrën se si luhet ruleta në faqen tempobet dhe nëse ka rregulla të caktuara.

Si të luani ruletë

Ka më shumë se një mënyrë për të luajtur ruletë. Shanset e lojës gjithashtu ndryshojnë në përputhje me rrethanat. Të luash ruletë në Tempobet nuk ndryshon nga të luash ruletë në një tryezë të rregullt ruletë. Sepse tempobet është një faqe kazinoje e drejtpërdrejtë që ka shumë licenca dhe garanci. Pra, si luhet kjo ruletë? Loja më e përdorur kur luani ruletë është hamendja e ngjyrave. Ka 3 ngjyra në lojë. E kuqe, e zezë dhe jeshile. Numri 0 është i gjelbër dhe në përgjithësi njerëzit nuk kujdesen shumë për gjelbërimin. Kjo lojë, të cilën mund ta luani kundër kuqezi, është loja më logjike dhe më fitimprurëse. Loja tjetër më e luajtur është ajo e dyfishtë dhe ajo e vetme. Parashikoni nëse numri në hyrje është një numër çift apo një numër tek.

bast hilton bast betyap piper ile bahis Çfarë është një bonus bastesh? erdogan baste live hyrje në bast zeus gjysmë bast bast juve lidhje bast sadde bet tv totobet twitter musclebet twitter bonus bettogoal Hyrja aktuale në queenbet identifikimi ndërmjet aktual