Logo
Faqet më të besuara të basteve 2023

Faqet më të besuara të basteve 2023

Nëse jeni duke kërkuar për faqet më të mira të basteve në internet, keni gjetur atë që po kërkoni. Ne kemi përpiluar një listë të disa prej faqeve më të mira të basteve sportive në vitin 2023.

Bast tani
Bet Now është një libër sportiv që ofron një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh bastesh. Është mirë që është i bazuar në Kosta Rika, sepse kjo do të thotë se siti rregullohet nga qeveria. Bet Now përdor gjithashtu teknologjinë më të fundit të enkriptimit për të mbajtur informacionin tuaj të sigurt në çdo kohë.
Për t'ju ndihmuar të merrni vendimin më të mençur të mundshëm se ku të vendosni bastet tuaja në çdo ditë ose natë të caktuar, le të hedhim një vështrim më të afërt në disa nga ofertat e tyre më të njohura:

  • Grapimi me kuaj - Bastet mbi kuaj kanë ekzistuar që nga kohërat e lashta, por vazhdojnë të jenë një nga argëtimet e preferuara të njerëzimit sot! Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për race të pastër ose gara vrapimi (ose diçka tjetër), Bet Now ka një sërë opsionesh për momentin!
  • Futbolli - Futbolli është bërë gjithnjë e më popullor me kalimin e kohës, falë ritmit të tij të shpejtë dhe aksesit të lehtë nëpërmjet rrjeteve televizive satelitore si ESPN International ose Fox Sports Network America/Kanada (FSNAC). Një fakt interesant në lidhje me faqet e basteve të futbollit si ky është se ato ofrojnë gjithashtu shanse në ligat lokale si Major League Soccer (MLS), gjë që i bën ato ideale nëse doni diçka të njohur, por edhe ekzotike.

MyBookie

MyBookie është një libër sportiv në internet me bazë në SHBA që funksionon që nga viti 2011. Ai ofron një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh bastesh, duke përfshirë baste live dhe baste në lojë në ngjarje të ndryshme sportive.
MyBookie ka një reputacion të shkëlqyer për shërbimin ndaj klientit dhe është vlerësuar nga shumë ekspertë të industrisë si një nga vendet më të mira për të luajtur kumar në internet.
Faqja gjithashtu ka disa bonuse dhe promovime të shkëlqyera për lojtarët e rinj që regjistrohen nëpërmjet lidhjeve tona më poshtë:

  • 100% bonus në depozitën e parë (maksimumi 1000 $)
  • Basti falas prej 20$ në depozitën tuaj të parë

5 Dimes

Sajtet më të mira të basteve sportive për lojërat e fatit në internet janë ato që ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh bastesh, duke përfshirë baste të drejtpërdrejta dhe aplikacione celulare. Këto faqe do të kenë gjithashtu një reputacion për të qenë të besueshëm dhe të besueshëm, si dhe për ofrimin e një shërbimi të shkëlqyer ndaj klientit.
Nëse jeni duke kërkuar për një libër sportiv në internet që i përshtatet të gjitha këtyre kritereve, mos kërkoni më larg se 5Dimes. Kjo faqe ekziston që nga viti 1999 dhe është një nga emrat më të besuar në lojërat e fatit në internet sot; Është e lehtë të kuptosh pse: ata kanë disa nga shanset më të mira për çdo sport madhor që mund të imagjinohet (përfshirë tenisin), plus ata ofrojnë baste falas çdo ditë! Në 5Dimes mund të vini bast pothuajse për çdo gjë – nëse dëshironi të vini bast për motin nesër ose nëse dikush do të lëndohet në ndeshjen e sotme – dhe ata ju japin akses 24/7 në mënyrë që të mund të luani lojëra ose gara/rally etj. Nuk ka kurrë një ndërprerje ndërsa prisni në mes...

Baste sportive Topbet

Topbet Sports Betting është një faqe me reputacion që ofron baste sportive dhe lojëra kazino. Topbet Sports Betting është një nga faqet më të njohura të basteve sportive në botë, që funksionon që nga viti 1996. Faqja ka një gamë të gjerë opsionesh bastesh, duke përfshirë gara me kuaj dhe gara zagare, si dhe ndeshje futbolli nga e gjithë bota.
Faqja e internetit ofron gjithashtu transmetim të drejtpërdrejtë për disa ngjarje në mënyrë që t'i shikoni ato në kohë reale! Kjo veçori është veçanërisht e dobishme nëse nuk mund të shikoni në televizor, sepse ju lejon të bastoni nga distanca gjatë gjithë ditës pa u lidhur me ekranin e televizorit ose monitorin e kompjuterit!

Bovada

Bovada është një libër sportiv i besuar që ekziston prej vitesh. Ato ofrojnë një gamë të gjerë opsionesh bastesh, duke përfshirë të ardhme, rekuizita, parlays dhe ngacmime. Ekipi i shërbimit ndaj klientit është i disponueshëm 24 orë në ditë përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit nëse keni ndonjë pyetje ose shqetësim në lidhje me llogarinë tuaj. Bovada gjithashtu ka një aplikacion të shkëlqyer celular që funksionon mirë si në pajisjet iOS ashtu edhe në Android.
Dizajni i faqes e bën të lehtë navigimin nëpër të gjitha librat e ndryshëm sportiv, si dhe llojet e ndryshme të basteve të disponueshme në secilin (si futbolli NFL ose bejsbolli MLB). Madje mund të përdorni të gjitha oraret e skuadrave tuaja të preferuara drejtpërdrejt nga kjo faqe interneti, kështu që nuk keni nevojë të kërkoni askund tjetër! Së fundi - opsionet më të shpejta të tërheqjes në Bovada përfshijnë pagesat me Bitcoin; kjo do të thotë që paratë do të shfaqen në portofolin tuaj menjëherë (zakonisht brenda pak minutash) pasi të dërgohen.

Baste sportive në BetOnline

BetOnline është një libër sportiv kryesor në internet që ofron shanset më të mira dhe pagesat më të shpejta në industri. BetOnline është një faqe bastesh në internet që ofron baste sportive, kazino, poker dhe lojëra garash.

Sportsbetting.ag

SportsBetting.ag është një libër sportiv miqësor për SHBA-në që ofron një gamë të gjerë opsionesh bastesh për një sërë sportesh dhe ngjarjesh, duke përfshirë garat me kuaj dhe eSports. SportsBetting.ag është një nga librat më të vjetër sportiv në internet në Shtetet e Bashkuara, i themeluar në 2001. Faqja e internetit është në pronësi të kompanisë me bazë në Panama, Commission.ag, e cila njihet për shërbimin e saj të shkëlqyer ndaj klientit dhe tarifat bujare në ngjarjet në Shtetet e Bashkuara.
Ai ofron disa lloje të ndryshme llogarish në varësi të nevojave tuaja: anëtarësime standarde plus llogari VIP me përfitime të ndryshme si kufij më të lartë ose çmime të zbritura në sajtet partnere të kazinosë (më shumë për këtë më vonë).

Sajtet më të mira të basteve 2023

  • Sajtet e basteve kanë ekzistuar për më shumë se një dekadë dhe janë ende të forta. Lajmi i mirë është se ka shumë faqe të besueshme bastesh, por ju duhet të dini se cilat prej tyre ia vlejnë kohën dhe paratë tuaja.
  • Numri i faqeve të basteve sportive është rritur ndjeshëm gjatë viteve; kjo do të thotë se nuk është e lehtë të gjesh një me të gjitha tiparet që i përshtatet në mënyrë të përkryer nevojave tuaja. Kjo është arsyeja pse ne kemi përpiluar këtë listë të faqeve tona të preferuara të lojërave të fatit në internet ndonjëherë!

Shpresojmë se ky artikull ju ka ndihmuar të gjeni faqet më të mira të basteve të vitit 2023. E di që mund të jetë e vështirë të gjesh një faqe të mirë, por ka shumë prej tyre atje! Thjesht duhet të bëni kërkimin tuaj dhe të siguroheni që ata kanë gjithçka që ju nevojitet përpara se të investoni në to.

fenomen bast lol e baste sportive faqe bastesh papara Fenomeni TV Bahis bakshishi korrier i thartë papara min bast investimi Faqja e basteve live e lehtë për të tërhequr para bast php bast live bast toronto bast shilinga betturkey tv julibet tv zagabet tv betves identifikimi aktual