Logo
Faqet e basteve të drejtpërdrejta

Faqet e basteve të drejtpërdrejta

Megjithëse faqe të tilla nuk kanë qenë të njohura në të kaluarën, shumica e njerëzve që vënë baste tani vendosin bastet e tyre në internet. Për këtë arsye, faqet kanë prezantuar sistemet e tyre të quajtura baste live. Këtu, përparësia e faqeve është besueshmëria dhe më pas shanset e basteve live. Duke qenë se këto faqe janë gjithmonë në një garë, tarifat po rriten dita-ditës dhe bonusi që quhet bonusi i parë i regjistrimit dhe që ju jepet me anëtarësimin tuaj të parë po rritet dita ditës. Ndërkohë që interneti vazhdon ta bëjë jetën tonë më të lehtë dhe më të shpejtë në çdo aspekt, ai po përparon me të njëjtin ritëm në biznesin e basteve. Megjithatë, ka disa pika që duhet t'i kushtoni vëmendje kur krijoni një anëtarësim në faqet e basteve live.

Sajtet e basteve të drejtpërdrejta 2016

Me rritjen e faqeve të basteve live, ka shumë pak faqe bastesh që mund të hyjnë në kategorinë e faqeve të besueshme të basteve live. Ka disa nga këto faqe bastesh që udhëheqin industrinë. Më të njohurit nga këto faqe janë bet10, youwin dhe bet365. Këto faqe kanë disa avantazhe dhe disavantazhe në krahasim me njëri-tjetrin. Disa kanë kazino të drejtpërdrejta, disa jo. Ju mund ta shihni këtë në faqen kryesore të faqes. Përveç kësaj, bonusi i parë i regjistrimit duhet të jetë gjithashtu një veçori dalluese për ju.

Si të luani baste të drejtpërdrejta

Ne kemi sqaruar çështjen e besueshmërisë dhe ju keni bërë një anëtarësim në një nga faqet e përmendura të besueshme të basteve. Ju keni ngarkuar një sasi të caktuar të bilancit në të me informacionin e kartës suaj të kreditit dhe tani jeni gati të vini bast drejtpërdrejt. Gjithçka që duhet të bëni për të vendosur një bast live është të zgjidhni llojin e bastit që dëshironi. Nëse do të vini bast në bastet më të njohura të futbollit; Për shembull, ju do të bastni në futboll nëpërmjet Bets10. Nëse keni bilanc të mjaftueshëm, pasi të regjistroheni, klikoni në ikonën e topit të futbollit në faqen kryesore dhe shkoni te buletini i futbollit. Nëse faqja është në turqisht, klikoni 'live' dhe nëse është në anglisht, klikoni në opsionin 'live' dhe zgjidhni një ndeshje live që dëshironi. Tani gjithçka që duhet të bëni është të depozitoni aq para sa të doni në bastin që besoni se do të fitojë. Pjesa tjetër është e padallueshme nga bastet e zakonshme. Megjithatë, gjëja më e rëndësishme për t'u marrë parasysh kur luani baste live është që të mos ndiheni sikur paratë tuaja janë jashtë xhepit. Duke qenë se shpenzimet që bëni në sajt realizohen shumë shpejt, mund të humbni shumë para.

bast mario Çfarë është bast live? bast artrage A janë të besueshme bastet aziatike? bonus bastesh png depozitimi i parave në kompanitë e basteve Transferimi i parave në kompaninë e basteve nëpërmjet Papara bast skyscanner çmimi i zgjedhjes së shikuesve të basteve shiko live Justin bet hyrje në betasus Hyrja në Ortakbet Harikabet TV hyrje aktuale e zezë login aktual betfair